среда, 8 февраля
img

НОВОСТЬ

Ресори на причеп: де їх купити - дізнаємося тут

Ресори на причеп: де їх купити - дізнаємося тут

Ресори - це міцні надійні металеві пластини, які закріплюються до мосту автівки, причепа, трактора та приймають на себе частину навантаження, коли транпорт рухається по нерівний дорозі.

Трапляється, ресори на деяких моделях вже установлено. Саме тому виникає лише питання про те, як посилити та підвищити вантажопідйомність конструкції. В інших випадках легкові автопричепи мають гумово-джгутові (торсіонні) варіанти підвісок. Їх недоліки у складному обслуговуванні та ремонті. Самостійно можна поміняти лише підшипник, а ось важіль чи торсіон замінять або на СТО, або на заводі, де випускався автопричіп. Ціна такого ремонту дорівнює вартості нової торсійної осі.

Тут ми хочемо розказати, де вигідно купити ресори на причеп та як вони будуть працювати задля траспортного запобу.

В Україні пропонують якісні ресори для напівпричепів в Ressormarket. Важливо для напівпричепів забезпечети зберігання кожного його вузла. Бо коли авто з причепом рухається і немає двигуна, то він піддається динамічним навантаженням. Це найчастіше приводить до передчасного зносу систем вантажної машини та агрегатів напівпричепа.

Ресорні пристрої мають об'єктивні переваги. Вони проявляються у вигляді:

  • простоти обслуговування та експлуатації;
  • доступної вартості;
  • надійної конструкції;
  • підвищеній стійкость до великих навантажень;
  • ремонтопридатністі.

Є кілька відмінностей ресор для напівпричепів

Правильно підібрана підвіска дозволить заощадити гроші на техобслуговуванні та ремонті авто, які оснащені причепом. Такі підвіски ще називають напівресорами. Вони дозволяють продовжути термін використання транспорту.

Напівресори будуть мати іншу конструкцію та пружинну дію у кріпильному вузлі. Встановлюють на колісну вісь. При пересуванні колеса вісь змінює положення, призводить до коливань, які усуваються важелем, и це змінює поворот на кут, який потрібен.

Виходить, що ресори для напівпричепа сприяють мінімальній рухливості. А це веде до нейтралізації вібрації та ударних навантажень - саме вони стають причиною  поломки причепа. Напівресори унеможливлюють ризик цих деформацій у вигляді тріщин, лопаннь, просідань.

Які ресори обрати для напівпричепа

В каталозі онлайн магазину є такі бренди:

  • BPW
  • SAF
  • ROR | SMB | FRUEHAUF
  • Schmitz | KOGEL
  • GIGANT

Для замовлення ресор для напівпричепів звертайтеся в інтернет-магазині Ressormarket. Доставка товару до будь-якого міста України в найкоротший термін

 

atnt Размещение материалов gorlovka.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта города Горловки оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

img

ОПРОС МНЕНИЯ

Закончится ли в 2023 году война?
90 чел. Да, победой Украины
17 чел. Нет, это война надолго
6 чел. Нет, все будет еще хуже, чем 2022-м
4 чел. Нет, но нас ожидает перемирие
2 чел. Верю в это! Главное, чтобы перестали стрелять
Всего проголосовали
119 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn
Новости Славянска
else