суббота, 28 ноября
img

НОВОСТЬ

Риштування - обладнання для будівельних робіт

Риштування - обладнання для будівельних робіт

І якщо раніше для виконання робіт на висоті використовувалися дерев'яні стаціонарні конструкції, виготовлені з дошок, які розміщували по периметру об’єкту  і які неможливо було використати повторно, то зараз повсюдне поширення отримали збірні металеві риштування, що мають набагато більше переваг: вони більш стійкі, компактні, при цьому дуже легкі в монтуванні, яке не потребує використання спеціальних інструментів.

Щоб вибрати якісну споруду, яка буде не лише зручною для розміщення працівників і матеріалів, але й досі безпечною, необхідно звертатися безпосередньо до виробників такої продукції. Так, риштування на Укр-Стандарт можна, за допомогою фахівців, підібрати залежно від навантаження та типу робіт, що виконуються. Тут пропонують наступні види риштувань, які відрізняються  за конструкцією та способом кріплення:

- рамне риштування, яке достатньо просте й легке в застосуванні. Максимальна висота такого риштування складає 40 метрів і воно найчастіше використовується для виконання всього спектру ремонтних робіт не тільки на фасадах будівель, а також усередині приміщень;

- клино-хомутове риштування, яке, завдяки своєї універсальності,  користується дуже великою популярністю у будівельників. Його можна застосовувати при виконанні штукатурно-малярних, скляних, оздоблювальних робіт. На відміну від рамних риштувань, які можна використовувати лише при обробці прямих фасадів, клино-хомутові риштування якомога більше підходять для робіт з  фасадами складної конфігурації;     

- ригельне риштування, які через дуже високу стійкість усієї конструкції до навантажень, велику вантажопідйомність (600 кг на кв.м) та максимальну висоту у 60 метрів, можна використовувати на великих будівельних об’єктах для виконання не тільки обробних та оздоблювальних робіт,  а й для кам’яної та цегляної кладки стін та інших робіт, що потребують використання великої кількості підсобного матеріалу та інструментів.

Щоб будівельні та монтажні роботи проходили безпечно, при виборі риштувань потрібно враховувати таки фактори, як сфера використання, висота об’єкта, матеріал поверхні, до якої будуть кріпиться риштування та інші.  Також треба пам’ятати, що роботи на висоті потребують дуже великої обережності та дотримання правил безпеки.

 

atnt Размещение материалов gorlovka.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта города Горловки оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

img

ОПРОС МНЕНИЯ

Кого в 2020 году вы считаете самым влиятельным горловчанином?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn
Новости Славянска
else