суббота, 8 августа
img

НОВОСТЬ

Особливості та характеристика якісних медогонок

Особливості та характеристика якісних медогонок

Кожен пасічник, який починає займатися бджолярством, перш за все мріє про те, щоб отримувати щороку якісний та запашний мед. Саме для цього власники пасіки купують всі необхідні речі, інструменти та знаряддя, що може суттєво зробити діяльність більш легшою та продуктивнішою. Про те, що вибір зроблено правильно, може показати лише результат після кропіткої роботи на пасіці.

Окрім бджіл та вуликів обов’язково потрібно також купити медогонку. Саме цей тип пристрою може допомогти пасічнику у тому, щоб швидко перекачувати мед у вже створених сотах. Для того щоб зробити правильний вибір, а також з часом не розчаруватися у своїй покупці, обов’язково потрібно ознайомитися з усією інформацією та вивчити особливості обраних пристроїв.

Основні якості медогонок

Перш ніж обрати медогонку, обов’язково потрібно зрозуміти, скільки потрібно буде переробляти меду за період його збору. Наприклад, якщо на пасіці знаходяться біля десяти родин бджіл, тоді можуть знадобитися пристрої з двома рамками. Саме такі вироби вважаються більш зручними та легкими. Вони не займають багато місця та мають усю необхідну комплектацію. В тому разі, коли пасічник має в своєму розпорядженні набагато більше сімей бджіл, тоді потрібні медогонки з більшою кількістю рамок.

Обираючи такі прилади для пасіки, як медогонки, слід також зважати на тип приводу. Наприклад, для деяких власників пасіки кращим варіантом вважається придбання ручних приладів. Саме завдяки їм, можна буде викачувати стільки меду, скільки захоче пасічник. Електричні пристрої також зручні у використані та при цьому вони мають зовсім інші якості та переваги. Цей тип медогонки може значно зекономити час на відкачку меду, та ще й не буде потребувати ручної праці.

Для більших типів пасіки вигідно купувати великі типи медогонок з поворотними касетами. Їх особливість у тому, що вони мають більшу кількість рамок, що допоможе швидше викачувати мед. Для маленьких пасік купувати такі види медогонок вважається не раціональним.

Перш ніж придбати особливий вид медогонки покупці, зазвичай, дивляться на її ціну. Вартість завжди виставляється враховуючи всі можливі фактори: тип приладу, модель, якість використаних деталей, розміри та багато іншого. Для того щоб не прогадати з покупкою, обов’язково потрібно вивчати всі характеристики товару.

Придбати необхідні речі для пасіки можна на сайті інтернет-магазину vashapasika.com.ua.

 

atnt Размещение материалов gorlovka.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта города Горловки оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

img

ОПРОС МНЕНИЯ

Горловка - это
264 чел. Украина
69 чел. ДНР
Всего проголосовали
332 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn
Новости Славянска
else