понедельник, 26 июня
img

НОВОСТЬ

Горлівський тренер з баскетболу Олександр Сєров став переселенцем і зараз виховує зірок спорту на Полтавщині

Горлівський тренер з баскетболу Олександр Сєров став переселенцем і зараз виховує зірок спорту на Полтавщині

Невеличке село, за 6 кілометрів від Нових Санжарів на Полтавщині 2 роки тому стало новим місцем проживання для вимушеного переселенця - зірки баскетбольного тренерства Олександра Сєрова. На жаль,  йому не звикати вимушено переселятися. Вперше він переселився з Прип'яті. Друге переселення було з Горлівки. Та здаватися не в правилах спортсмена.

"Олександр Миколайович для нас - це знахідка. Тому влада району без жодних вагань підтримала його ініціативу створити в Нових Санжарах секцію баскетболу. Тим більше, це дало можливість вирішити одразу два питання. По-перше, працевлаштувати людину, що мусила покинути свій дім через війну. А по-друге, запропонувати дітям ще один варіант корисного та здорового дозвілля".

Розповідаючи про Олександра,  директор районної ДЮСШ Юрій Миколаївич Стрюк зазначив: «Він був у світі баскетболу «не остання людина», його спортсмени виступають у провідних клубах, і ми трошки «піднажались» , бо є проблема із приміщенням. Він зараз тренує у приміщенні навчально-виховного комплексу. В самій ДЮСШ не має місця. Ми, в основному, орендуємо.

Коли він прийшов, всі, хто піклується спортом району, зібралися, зважили всі «за» і «проти» і вирішили,  що все таки не варто втрачати такий багатий багаж досвіду, який в нього є.

"При нашій спортивній школі вже працюють досить сильні секції з пауер-ліфтингу, боксу, волейболу та деяких інших видів спорту. Діти їздять на обласні та всеукраїнські змагання, мають хороші результати. Та ми не могли втратити таку досвідчену людину, висококласного тренера. Тому й створили додаткову секцію. До слова, на сьогодні він єдиний з наших педагогів має вищу категорію"

У пана Олександра займається 2 групи. Вже є невеликі, але успіхи. В районі не має сенсу проводити змагання його команд з іншими – шкільними . У школи не той рівень,  команди вихованців Сєрова сильніші.

Зимою 2016-го року вони їздили у Київ. Пан Олександр домовився із своїми вихованцями,  які тренують у Києві. Так місцеві вихованці поїхали на товариську зустріч у Київську спортшколу! І там виграли!

Ці заняття оплачує районна рада. Діти не платять нічого, навіть за костюми. Якщо поїздки на змагання внесено у календарний план (чемпіонат області) – то теж оплачує спортшкола.

«Коли я подивися тут всю інфраструктуру, і коли  звернувся в адміністрацію  – питань взагалі не було. Відразу познайомили з Юрієм Миколайовичем (директор ДЮСШ), зробили збори і питання працевлаштування вирішили. Тут є все для того, щоб займатися. Хотілось би трошки більше рівень, однак, я думаю, що  буду зустрічатися з адміністрацією, я буду пропонувати свої варіанти. Здається, що для такого селища з доброю інфраструктурою,  можна зробити волейбольну, баскетбольну, футбольну  команди, але такого  рівня, щоб людям, які тут живуть, було  цікаво. Ви ж самі бачите, курортна зона. І крім того, що можна відпочивати, можна дивитися і  спортивні заходи.

По тому рівню, де я їздив, я вважаю, що у цьому залі можна проводити вищу лігу і народ буде сюди йти і буде прославляти цих новосанжарців. Щоб була ще одна зіронька у сфері баскетболу. Я думаю, в перспективі тут буде команда, якою вони зможуть пишатися.

У нас всюди є талановита молодь. Але, потрібно змінювати менталітет самих батьків : «Та що там ті спортсмени!». Зараз усе помінялося. В дітей-спортсменів вкладають гроші. Конкретні гроші. Перспектива тут є!», - зазначає горлівський тренер.

Він  ділиться своїми планами: "На наступному тижні я збираюся з класними керівниками. Якщо збереться 10-12 дівчат – то буде жіноча команда. Я починав свою кар'єру з дівчатками. Знаю, як з дівчатками працювати : з ними спочатку важко, а потім вони такі віддан ", - посміхається Сєров.

Вихованка Олександра - Кириченко Руслана,  учасниця Олімпійських ігор 1996 року.  Вона дев'ятикратна чемпіонка України.

- Олександр Миколайович, як Ви відноситесь до того, що Вас називають «переселенець?»

- Неважливо переселенець ти чи хто інший. Ось я вже другий рік тут знаходжусь. Зустрічаюся, розмовляємо. Люди йдуть на зустріч. А так, якщо сидіти… Сиджу, бо я переселенець, ну і що? Мені нема коли про це думати.

Тож чекатимемо нових чемпіонів з Полтавщини.

atnt Размещение материалов gorlovka.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта города Горловки оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Народный депутат Надежда Савченко сообщила, что ведет подготовку к новому этапу переговоров с лидерами "ЛДНР" Александром Захарченко и Игорем Плотницким и планирует провести одну из них в Киеве. Как считаете, состоится эта встреча?
281 чел. Украинцы сами депортируют Савченко в "ДНР", ей там место
249 чел. Какой Киев, да их пристрелят, как только они выедут за территории своих псевдореспублик
240 чел. Нет, конечно, мало ли что Савченко болтает
40 чел. Да, при гарантиях со стороны России лидеры "ЛДНР" приедут в Киев
32 чел. Захарченко и Плотницкий такие вопросы будут обсуждать только с Порошенко
Всего проголосовали
842 чел.
img

ЕЩЕ НОВОСТИ

В РУБРИКЕ corn
ВСЕ corn
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn
Новости Славянска
else